FANDOM


Bałwan ze śniegu-285

Zastosowanie śniegu

Bo śnieg

Żółty M&M's o śniegu

Gdy śnieżek pada
To kierowców agresja napada

Kabaret Neo-Nówka o śniegu

Śnieg – biała substancja składająca się z monotlenku diwodoru w stanie stałym. Powstaje na skutek zamrożenia się chmury i spadnięcia jej na ziemię.

Występowanie edytuj

W zależności od strefy klimatycznej śnieg występuje z różną intensywnością i w różnym czasie. U nas zazwyczaj występuje w okolicach zimy.

Zastosowanie śniegu edytuj

Narzekanie edytuj

Śnieg idealnie nadaje się do narzekania. Dziennikarze po każdych opadach głoszą, że zima zaskoczyła drogowców (nawet, jeśli drogi wyczyszczone są do zera). Meteorolodzy natomiast lubią ostrzegać, że nadchodzą kolejne opady śniegu (nawet, jeśli ma spaść raptem 5 cm).

Narzekać na śnieg uwielbia także ludność cywilna. Jeśli zimą jest go mało, to pojawiają się teksty kiedyś to były prawdziwe zimy, nie to co teraz. Jeśli natomiast jest go dużo, to słyszymy co to się teraz dzieje, kiedy ta okropna zima wreszcie się skończy.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.