FANDOM


Ten artykuł wyraźnie podkreśla, czym Bezsensopedia nie jest.

Źródłem wiedzy edytuj

Niektóre nasze artykuły są humorystycznym opisem zjawisk istniejących, ale niektóre są zupełną fikcją literacką. Ponadto wszelkie "dane" zazwyczaj są całkowicie zmyślone, dlatego pod żadnym pozorem nie można ich brać pod uwagę w poważnych przedsięwzięciach (takich jak np. szkolny referat :).

Stekiem bzdur edytuj

Jak wyżej. Nie wszystkie artykuły przedstawiają czysty bezsens. Należy pamiętać, że część informacji jest prawdziwa.

Częścią, podstroną, wspólnikiem, kalką ani plagiatem Nonsensopedii edytuj

Pomimo podobnej nazwy, tematyki i sposobu działania oba projekty rozwijają się niezależnie od siebie. Ponadto istnieją duże różnice w regulaminach obu projektów.

Forum dyskusyjnym edytuj

Artykuły w Bezsensopedii są kiepskim miejscem na wyrażanie swoich poglądów. Na stronach dyskusji natomiast głos należy zabierać dopiero wtedy, gdy jest to konieczne. Upychanie swoich poglądów po różnych hasłach (nie wnikając w to, czy są słuszne) jest sprzeczne z założeniami projektu. Jeśli koniecznie chcesz wyrażać gdzieś tutaj swoje poglądy zrób to na swojej stronie użytkownika. Pamiętaj jednak o kulturze i zdrowym rozsądku. Wszelkie treści w jakikolwiek sposób obraźliwe czy stricte politycznie radykalne będą usuwane.

Encyklopedią na absolutnie każdy temat edytuj

Tematykę Bezsensopedii określa regulamin i nie jest ona tożsama z intuicyjną tematyką encyklopedii. Nie każdy temat, który należy poruszać w klasycznej encyklopedii, można poruszać także u nas. Pisanie o tematyce religijnej, roztrząsanie kontrowersyjnych tematów (choćby były one nie wiadomo jak ważne) czy gromadzenie obraźliwych dowcipów nie mieści się w tematyce naszej strony - podobnie, jak w tematyce strony o filmach nie mieszczą się problemy dotyczące wałów przeciwpowodziowych, choć wagi tematu nikt nie podważa. Działa to również w drugą stronę - opisywać można u nas tematy skrajnie niszowe czy nawet fikcyjne, jeśli tylko są one zabawne.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa Wikia