FANDOMWykrzyknik Ten artykuł zawiera treści, które mogą być uznawane za niesmaczne. W związku z tym nie polecamy tego artykułu dzieciom i osobom szczególnie wrażliwym.

Biegunka (inaczej sraczka lub rozwolnienie) – problem polegający na tym, że jelita z niewiadomych przyczyn postanawiają wyrzucić całą swoją zawartość. Wówczas puszcza dolny zawór i z tyłka wydostają się duże ilości fekaliów o konsystencji ciekłej, lub nawet ciekło-gazowej. Przeciwieństwem biegunki jest zatwardzenie.

Coś, co zostaje w sedesie (lub w innych miejscach, jeśli atak biegunki był wyjątkowo silny lub odległość od toalety wyjątkowo duża), określane bywa jako rzadka sraczka (z racji tego, że kształtem nie przypomina to kupy). Czasem jest to także nazywane kupą szampańską, ponieważ proces jej produkcji przypomina otwieranie szampana - najpierw słychać huk, a potem wypływa gazowana ciecz.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.