FANDOM


Competition cancelled (czyt. kompetiszyn kanseld) – taki komunikat, który wyświetla się czasami na dole ekranu podczas transmisji skoków narciarskich. Oznacza on mniej więcej tyle, że zabawa się skończyła i skoczkowie mogą wracać do domu. Wyświetlenie tego komunikatu tradycyjnie poprzedzone jest innymi komunikatami typu jury meeting in progress. A gdy jury na słynnym meetingu stwierdzi, że piź… jak ch… i g… da się zrobić, ten komunikat stylowo oznajmia ich decyzję światu.

Pośród kibiców ten komunikat wzbudza mieszane uczucia. Z jednej strony trochę szkoda, że naprawdę nic ciekawego się na tej skoczni nie wydarzy. Ale po oglądaniu przez godzinę szarpanych przez wiatr chorągiewek, malowniczych widoków, znudzonych kibiców i dumnie chodzącego Waltera Hofera w opasce, to wieść o zakończeniu „widowiska” wzbudza skrywaną radość.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa Wikia