FANDOM


Icy Tower

Główny bohater

Icy Tower - gra komputerowa, w której tajemniczy ludzik musi podróżować w górę wewnątrz wieży. Zazwyczaj przejście 10 schodków jest uciążliwie trudne, a przekroczenie 250 ma taką samą wartość, jak szóstka z fizyki. Gra była popularna ok. 2008 roku, renesans przeżyła po pojawieniu się na nk.pl. Obecnie największy użytek tej gry to mówienie "gimby nie znają". Mija się z prawdą, ale taka moda już w tym internecie.

Opis ludzikaedytuj

Ludzik to zwykły skaut i wandal, pewnie także pseudokibic. Zastępuje on w XXI wieku mitologicznego Syzyfa, który wykonywał swoją pracę bez żadnego wyniku. Tylko, że ten współczesny musi to jeszcze robić coraz szybciej i szybciej.


Crystal 128 kcontrol To tylko zalążek artykułu z dziedziny informatyki. Jeśli właśnie wyskoczył ci błąd w systemie – rozbuduj to hasło.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa Wikia