FANDOM


Jabłko - owoc w skórce, z pestkami. Smaczny, nadaje się do sprzedaży hurtowej i detalicznej. Można go zepsuć, zjeść, ewentualnie rzucić nim w niemiłą nam osobę, co bardzo skutecznie ją zniechęca do podejmowania jakichkolwiek działań względem naszej osoby.

Mężczyźni posiadają jabłko Adama umieszczone w środkowej części gardła, które tak fajnie czasami podskakuje, jak się mówi, spożywa itp. Mężczyźni bardzo nie lubią, kiedy ich się w to miejsce uderzy, bo to boli.

Pewien ziomek w średniowieczu (bodajże Wilhellm Tell) zestrzelił synowi jabłko z głowy (i nie trafił go w głowę, tylko w jabłko leżące na głowie - pewnie czity miał!) i w ten sposób Robin Hood się załamał i miał wszystko w głębokim poważaniu.


Treść tego artykułu pochodzi ze strony Głupie dowcipy i czysty bezsens na Wikipedii. Tam można znaleźć informacje na temat jego autorów. Tekst z Wikipedii jest udostępniony na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa Wikia