FANDOM


LongJohns01.JPG

Kalesony. Dla zachowania resztek honoru modela, ucięliśmy na zdjęciu jego głowę

Kalesony to żadna ujma dla prawdziwego mężczyzny. Mój mąż je nosi i nie ma w tym nic kompromitującego!

Kalesony w opinii Nelli Rokity...

Buahahahaha, patrzcie, Przemek kalesony ma!

...i uczniów klasy II C miejscowego gimnazjum przebierających się przed WF-em

Kalesony – element garderoby, głównie męskiej. Z niewiadomych przyczyn budzi skrajne emocje. Wśród dużej grupy osób ich noszenie uważane jest za przypał. Pozostała część uważa ich noszenie za przejaw dorosłości, gdyż osoba, która je nosi woli dbać o zdrowie niż o opinię hołoty. Czasami kalesony określane są pięknym poetyckim zwrotem ostatni bastion męskości. Stwierdzenie to jest prawdziwe, pod warunkiem, że nie nosi się ich na wierzchu.

Zastosowanie edytuj

Podstawowym zastosowaniem jest, jak wspomnieliśmy wyżej, ubieranie ich w czasie zimy, by ograniczyć utratę ciepła. Nie ma co jednak przesadzać! -15°C i wiatr dochodzący do 50 km/h to jeszcze przecież późna jesień. Przez pozostałą część roku najprawdopodobniej leżą one w najgłębszym kącie szafy - takim, do którego nikt nigdy nie zagląda, aby nie przypominać o styczniowym koszmarze. Są jednak odważni, którzy wykorzystują wtedy kalesony:

  • jako kominiarkę podczas napadu na bank;
  • do związania w kupę rozpadającego się silnika w Maluchu;
  • do przewiązania się w pasie i udawania jaskiniowca;
  • jako skakankę.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa Wikia