FANDOM


Pióro
Może potrzebujesz jakiejś porady, na przykład:
Jak nabrać masy?

Muły - Jest to słowo pochodzące z VIII wieku. Właścicielem Wielkiego Muła jest niejaki Dar żyjący w obecnych czasach. Tuż po swoich narodzinach rodzice zakupili mu sprzęt do pakowania (czyt. własna pakernia). Chłopiec już od młodych lat ćwiczył w swoim pokoju. Mimo tak młodego wieku w jakim był czyli 3 lata potrafił wyciągnąć na klatę 900 kg. Od razu o Nim mówili w mediach. Wtedy Dar musiał się troszkę ukryć ze swoim talentem, ponieważ nie chciał tej sławy, która zrujnowała by mu życie. A więc ćwiczył w samotności przez kolejne 13 lat, aż ukończył podstawówkę. Pewnego razu dostał wiadomość o zlocie największych pakerów wszechświata. Więc zaczął ćwiczyć coraz bardziej. Stał się wielką szafą która zmiotła wszystko. Potrafił wyciskać 10000000000 kg bez problemu, jego Muły sięgały nieba.


Treść tego artykułu pochodzi ze strony Głupie dowcipy i czysty bezsens na Wikipedii. Tam można znaleźć informacje na temat jego autorów. Tekst z Wikipedii jest udostępniony na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa Wikia