Fandom

Bezsensopedia Wiki

Plastyka

Strona dyskusji0 Share

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Plastyka.png

Praca na szóstkę z plusem

Dzieci, wyjmijcie kredki i namalujcie co chcecie

Zadanie na najbliższe 45 minut

Plastyka (ang. Vividness[1], apf. Wiwidnes) - najmilszy przedmiot w historii szkoły. Polega on na sporządzaniu dziecięcych rysunków, które uczniowie później będą mogli dać rodzicom, a ci bardzo szczęśliwi wstawią je w ramkę i postawią na komodzie w salonie[2].

Na planach lekcji można zauważyć, że plastykę ma się raz lub góra dwa w tygodniu, czyli zdecydowanie za mało. Wiele osób nie wyrabia się w czasie i muszą czekać na kolejną lekcję, aby ich praca dostała szóstkę z plusem.

Nauczyciele wykorzystują również prace swoich uczniów, aby stworzyć szkolną wystawkę, dostać parę plusów od dyrektora i tym samym awans. Uczniowie dostają jedynie plus do dziennika[3].

Mimo, że lekcja jest miła i szybko mija, trzeba przynieść na nią wiele materiałów, takich jak: kartki (białe i czyste), kredki i ołówek (zatemperowane), temperówka (kredki lub ołówek mogą cię czasem złamać), masę kolorowych kartek, pędzle i fantazję (z biegiem czasu pięć kresek i kółko stają się monotonne).

Wbrew pozorom, można się dalej kształcić w tym kieurnku i nawet z tego wyżyć. Chociażby taki Leonardo Dawinczi rysował zawodowo i dzięki temu zyskał wiele manej, manej (chyba). Takie prace trafiają do muzeów. Ludzie mogą je podziwiać, a Ty na tym zarabiasz. Proste, nie?

Przypisy

  1. Dziwne słowo, ale tak przetłumaczyło mi Google.
  2. A podczas naszej nieobecności użyją jako papieru toaletowego.
  3. Świat nie jest fair. Pogódź się z tym!


Polska klasa.jpg
Szkoła

Typy szkół: przedszkoleszkoła podstawowagimnazjumliceumtechnikumzasadnicza szkoła zawodowa
Nauczyciele: dyrektorinformatykpolonistamatematykwuefista
Pozostali pracownicy: kucharkasprzątaczka
Uczniowie: absolwentkujonprymusprzewodniczącastudent
Przedmioty: fizykajęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk polskimatematykamuzykaplastykaprzyrodaprzysposobienie obronnewychowanie fizycznewiedza o społeczeństwie
Przybory szkolne: długopisklejkredkalegitymacja szkolnanożyczkiołówekpiórnikplecakpodręcznikściągazeszyt
Oceny: jedynkadwójkatrójkaczwórkapiątkaszóstka
Inne: bibliotekadziennikklasakorytarz szkolnyławkaoświata w Polscepokój nauczycielskirok szkolnystawianie ocenszatniaszatnia na WFszkolny autobuswagaryzadanie domowezadane.pl

Więcej w Fandom

Losowa Wikia