FANDOMZegar Świat idzie naprzód, a ten artykuł został napisany już jakiś czas temu. W związku z tym część informacji zrobiła się niestety nieaktualna. Możesz go poprawić, albo zadowolić się tym co jest.
Pióro
Może potrzebujesz jakiejś porady, na przykład:
Jak zaistnieć w polityce, Jak zrobić z Polski potęgę?

Polityka Polski opiera się na zasadach demo-krytycznych. Polska scena polityczna jest dość specyficznym tworem. Wszystkie partie niezależnie od swoich programów, zarówno rządzące jak i opozycja nazywane są partiami prawicowymi. Wyjątkiem jest SLD, które również niezależnie od swojego programu jest partią lewicową. Osią polskiej polityki jest atakowanie PiSu przez PO, czasem na odwrót. Wszystko jest jedną wielką kampanią wyborczą - nawet, jeśli do następnych wyborów jeszcze 4 lata. Ale tak poza tym to ci nasi politycy to mądrzy ludzie są.

Galeriaedytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.