FANDOM


Seksmisja - jedna z nielicznych fajnych komedii w Polsce opowiadająca o dwóch panach, którzy zapragnęli się zahibernować. Reżyserem filmu był Juliusz Machulski. Seksmisja jest prawdopodobnie pierwszym słynnym pornograficznym filmem na terenie Układu Warszawskiego.

Fabułaedytuj

Akcja filmu rozpoczyna się w 1991 roku. Głowni bohaterowie (czyli Maks i Albert) chcą siebie zahibernować na okres 3 lat. Nieoczekiwanie pojawia się koniec świata i pewna część kobiet (feministek dodajmy) tworzy totalitarną władzę, która obfituje tylko i wyłącznie w teorie spiskowe oraz słynne motto Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi. Buntują całusami feministkę Lamię (oraz kilka innych, jednakże te po wdychaniu się gazu nie podziałały) i wychodzą na powierzchnię, gdzie jak się okazuje, wszystko zakryto w postaci kapsuły, za którą był normalny świat z bocianem. Następnie rozpoczyna się budowa świata na nowo oraz kopulacja ludzi.

Zobacz teżedytuj

Pióro
Może by tak warto odwiedzić także cytaty o:
Seksmisja

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa Wikia