FANDOM


niestety.. podoba mi sie ... zaczynam sie bac o swój gust muzyczny o.O

Komentarz na YouTube

Sen o przyszłości – solowy utwór Sylwii Grzeszczak, który zastąpił Małe rzeczy na miejscu utworu puszczanego w radiu kilkanaście razy dziennie. Opowiada o tytułowym śnie o przyszłości, zresztą złym. Utwór porusza także problematykę dyskusji pokemonów (i niestety nie tylko ich) na Gadu-Gadu (cały nasz dialog to gigabajty bzdur). Utwór jest przykładem muzyki pop, choć - w odróżnieniu od współczesnych tendencji tego gatunku - nadaje się do słuchania i zawiera jakąś treść.

Piosenka została zaprezentowana pod koniec sierpnia 2011 roku. Od razu stała się przebojem takich stacjach jak VIVA czy EskaTV. W radiu też się pojawia. Poprzedni utwór tejże artystki (Małe rzeczy) był jednym z hitów lata. Ten co prawda hitem lata raczej nie będzie, bo powstał na jesień, ale i tak jest znany.

Fenomen edytuj

Jak już pisaliśmy, oba pierwsze utwory Sylwii Grzeszczak stały się z miejsca popularne. Stało się to pomimo to, że;

  • wykonująca je artystka chodzi po scenie normalnie ubrana (i co najważniejsze: kompletnie ubrana),
  • w teledyskach nie ma scen pasujących bardziej do filmów pewnego gatunku niż muzyki,
  • tekst zawiera jakiś większy sens.

Tak więc może obecny rynek muzyczny nie jest jeszcze taki zły?

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa Wikia