FANDOM


Snickers kontra Mars

Odwieczna walka

Snickers - batonik będący pożywieniem dla gimnazjalistów na cały dzień, składający się z tony orzechów, robaków (myślałeś, iż chrupki batonik jest od orzeszków?) oraz czekolady liczonej w pojemnościach cysterny. Baton można łatwo gwizdnąć ze sklepu, co czyni go najpopularniejszym towarem w Polsce. Batonik ten jest prawnie zakazany na Marsie.

Odmładzanieedytuj

Jak każdy wie, Snickersy odmładzają piłkarzy rugby o 40 lat i zapewniają siły. Snickers trzyma się zasady głodny nie jesteś sobą. W myśl tej reguły można zaatakować nimi polskich polityków na Wiejskiej.

Orzeszkiedytuj

Snickers

Snickers zmienia

Snickers bez orzeszków są jak sandały bez skarpet na nogach Polaka. Ich kompresją zajmują się wykwalifikowani eksperci z magisterką, którzy skończyli 70 lat. To właśnie orzeszki mają za zadanie odmładzać, jednakże aby to się powiodło, od kompresji mamy Winrar.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa Wikia