FANDOM


Graph of function of 2 variables

Ten obrazek to przykład zapchajdziury. Wstawiliśmy go tylko po to, żeby hasło miało jakąkolwiek grafikę

Zapchajdziura - osoba lub przedmiot znajdująca się w danych okolicznościach tylko i wyłącznie po to, aby nie zostało wolne miejsce. Od zapchajdziury nie wymaga się wiele, ale w zamian za to nie powinna ona uważać, że jest do czegokolwiek potrzebna.

Przykładowe zapchajdziury edytuj

  • pudełko postawione na regale, żeby książki się nie przewracały;
  • ostatnie osoby na listach wyborczych;
  • artykuły takie jak ten.

Zapchajdziura w zapchajdziurze edytuj

Istnieje teoria, że w zapchajdziurze da się umieścić zapchajdziurę. Czy jest to prawda? Otóż tak, w 1589 pewien anonimowy matematyk z Portugalii stwierdził, że botwina na dobry wpływ na wzrost włosów w nosie, a co za tym idzie miała wzrosnąć sprzedaż tejże rośliny. Jednak król Portugalii, cierpiący na genetycznie przyśpieszony wzrost włosów w nosie, chcąć uchronić kraj przed botwinkową epidemią włosów, zdelegalizował produkt, a o matematyku zapomniano. Jaki to ma związek z artykułem? No pomyśl. To jest właśnie zapchajdziura, więc jaki jest związek? Żaden.

Zapchajdziurna galeria edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa Wikia